Twój spokój to mój biznes

Nazywam się Katarzyna Staniura i jestem "specjalistką od świętego spokoju". Jako księgowa dbam o to, aby przedsiębiorcy mogli się skupić na rozwoju swojego biznesu. Przeliczam, rozliczam, wysyłam deklaracje. I biorę za wszystko pełną odpowiedzialność. Księgowością zajmuję się od 10 lat. Pomogłam już wielu przedsiębiorcom. Jeśli chcesz, pomogę i Tobie.

Współpracując ze mną zyskujesz:

Pewność

Wiesz, że podatki są rozliczane prawidłowo, a deklaracje złożone terminowo. Jeśli się pomylę – moja strata. W umowie jest klauzula o mojej odpowiedzialności za błędy powstałe z mojej winy.

Wsparcie

Masz pytanie? Dzwonisz lub piszesz e-mail, a ja odpowiadam bez żadnych dodatkowych opłat. A jeśli zmienią się przepisy dotyczące Twojej firmy, będziesz wiedział pierwszy. Zadzwonię lub napiszę do Ciebie i powiem, co to oznacza dla Ciebie.

Czas

Wystarczy, że zeskanujesz dokumenty i wyślesz je do mnie mailem. Jeśli mieszkasz na terenie Śląska , mogę je też od Ciebie odebrać (no, chyba że masz ochotę dostarczyć je osobiście i przy okazji napić się ze mną kawy i porozmawiać o ciężkim losie przedsiębiorcy albo i o sensie życia – moje drzwi stoją dla Ciebie otworem). Po odbiorze dokumentów, cała reszta (obliczenie, sporządzenie deklaracji, wysyłka do urzędu) jest na mojej głowie. Ty dostajesz mail z informacją o kwocie składek ZUS i podatków do zapłaty.

Spokój

Nie martwisz się o rozliczenia swojej firmy w ZUS, US, PFRON, nie zastanawiasz się, czy dopełniłeś wszystkich formalności. Skupiasz się na własnej firmie. Wiesz, że gdy przyjdzie kontrola, nie zostaniesz z tym wszystkim sam.

Zrozumienie

Jestem mamą dwójki dzieci, która łączy życie rodzinne z prowadzeniem biznesu. Wiem, jak to jest być przedsiębiorcą w Polsce. Z czym byś nie przyszedł – zrozumiem.

Pieniądze

Już ja wiem, co możesz wrzucić w koszty, żeby wyjść na swoje. Nie martw się, dopilnuję, żeby nic Ci umknęło. Podatki trzeba płacić, ale po co masz płacić zbyt wysokie?

 

Moje motto to "Kocham to co robię z ludźmi, których lubię i jeszcze mam z tego pieniądze"

Kontakt

Kompleksowa obsługa firm AD REM
- usługi księgowe
Adres: Bohaterów Getta Warszawskiego 3/7,
44-100 Gliwice
śląskie
NIP: 6331495553
Tel: 502459575
Email: kmstaniura@gmail.com

Dojazd do Klineta

Mobilne Biuro AD-REM dbając o klienta, oszczędzając jego czas oferuje możliwość odbioru i dowozu dokumentów do klienta, pracę w siedzibie klienta. Umów termin telefonicznie 502459575

Napisz do Nas

Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Copyright © 2022, Kompleksowa obsługa firm AD REM
- usługi księgowe